KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5896599
nr 589 6599
frankrike, 33 x 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:32:35
100 kr
200 kr